Žárovka LED E27/ 4W teplá bílá, 200 lumen, amber, stmívatelná, GLOBO 11405F
LED žárovka designového tvaru GLOBO 11405F tvar hrušky, stmívatelná, 4W, E27, 2000K, 200lm
Technické parametry:
- napájení: 230V
- závit: E27
- provedení: amber
- barva světla: teplá bílá 2000K
- svítivost: 200 lumen
- úhel vyzařování světla: 360°
- plná svítivost 100%: okamžitě
- smítvatelná
- energetická třída: G
Rozměry:
- výška 14,1cm
- průměr 6,4cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371355785 |
| Barva světla (K): | 2000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/807389 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 360 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
