Žárovka LED E27/ 4W teplá bílá, amber velká baňka 200 lumen 360° stmívatelná GLOBO 11404F
LED stmívatelná designová žárovka tvaru GLOBE amber (velká baňka) 4W jako ekvivalent 20W běžné žárovce s paticí E27 v amber provedení barvě světla teplé bílé v energetické třídě G
technické parametry LED žárovky :
- příkon : 4W
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : amber
- barva světla : teplá bílá 2000 Kelvin
- životnost : 15.000 hodin
- počet sepnutí : 100.000 x
- svítivost : 200 lumen
- úhel vyzařování světla : 360°
- plná svítivost 100% : okamžitě
- stmívatelná
- energetická třída : G
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 4kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 125 mm x výška s paticí 170 mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371358786 |
| Barva světla (K): | 2000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/807381 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 4 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 200 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 360 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
