Žárovka LED E27/ 5,5W CorePro (ekvivalent 40W) 470lm, 2700K teplá bílá Philips 929001234202
Světelné zdroje CorePro LEDbulb jsou kompatibilní s existujícími objímkami E27 a jsou navrženy jako moderní náhrada běžných žárovek. Umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu. Světelný zdroj CorePro LEDbulb je ideální pro základní osvětlení. Vyznačuje se krásným světlem a spolehlivou funkčností technologie LED.
Parametry:
Příkon žárovky: 5,5W (náhrada za běžnou žárovku 40W)
Světelný tok: 470 lm
Barva světla: 2700K - teplá bílá
Tvar žárovky: hruška
Patice: E27
Energetická třída: F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696577578 |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/397625 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 5,5 W |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
