Žárovka LED E27/ 5W CorePro (ekvivalent 40W) 470lm, 6500K studená bílá, Philips 929001304632
CorePro LED bulb ND 5-40W A60 E27 865 Philips
Světelné zdroje CorePro LEDbulb jsou kompatibilní s existujícími objímkami E27 jsou navrženy jako moderní náhrada běžných žárovek. Umožňují dosahovat značných úspor energie a minimalizovat náklady na údržbu. Světelný zdroj CorePro LEDbulb je ideální pro základní osvětlení. Vyznačuje se krásným světlem a spolehlivou funkčností technologie LED.
Parametry:
Příkon zdroje: 5W (náhrada za klasickou žárovku 40W)
Světelný tok: 470 lm
Teplota chromatičnosti: 6 500 K - studená bílá
Patice: E27
Průměr: 60 mm
Délka: 110 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8718696577875 |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 6500 K |
| ekvivalent běžné žárovky: | 40 W |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/397634 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 470 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | Signify Commercial Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Coral Office Park – budova D Bucharova 1314/8 158 00 Praha 5, Stodůlky |
| E-mail : | support.philipslightingcee@signify.com |
