Žárovka LED E27/ 6W ILLU 550lm 4000K neutrální bílá GLOBO 10698CK
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9007371434640 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1324775 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 550 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
