Žárovka LED E27/ 6W teplá bílá svítivost 580lm 3000K GLOBO 11399
Výkon této LED žárovky E27 Edison 6W LED můžete porovnat s výkonem 50W žárovky. LED žárovka má životnost 20 000 hodin. Je vyrobena z čirého skla a svítí intenzitou 580 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů. Tato LED žárovka není stmívatelná.
Parametry:
Příkon: 6W
Svítivost: 570lm (náhrada klasické žárovky 50W)
Odstíne světla: 3000K teplá
Použitá patice: E27
Energetická třída: A+
Stmívatelné: NE
Výška (cm): 14,50
Průměr (cm): 6,40
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371325207 |
| Výška (mm): | 145 mm |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá |
| Energetická třída: | E |
| EPREL: | lightsources/716694 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 64 mm |
| Příkon (W): | 6 W |
| Svítivost (lumen): | 580 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
