Žárovka LED E27/ 7W 750lm 2700K teplá bílá velká baňka GLOBO 11526
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 9007371403776 |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/781751 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 750 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
