Žárovka LED E27/ 7W 806lm 4000K neutrální bílá GLOBO 10582CK
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9007371457175 |
| Výška (mm): | 106 mm |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| EPREL: | lightsources/1418164 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Svítivost (lumen): | 806 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
