Žárovka LED E27/ 7W filament 630lm 2200K teplá bílá (žlutá) GLOBO 10582AK
LED žárovka, stříbrná, sklo jantar, AGL vlákna, Ø6cm, V:11cm, 1xE27 LED 7W 230V, 630lm, 2200K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 9007371443956 |
| Výška (mm): | 110 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/1270591 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | E27 |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Svítivost (lumen): | 630 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
