Žárovka LED E27/ 7W teplá bílá 2700K, 670 lumen, stmívatelná, GLOBO 11526AD
Žárovka GLOBO LED 7W 11526AD, kov stříbrný, sklo amber, Globe, stmívatelné, průměr 95, V: 140, 1xE27 LED 7W 230V, 670lm, 2700K
Parametry:
- Výkon: 7W
- Použitá patice: E27
- Svítivost: 670lm
- Odstín světla: 2700K
- Energetická třída: F
- Stmívatelné: ANO
- Výška (cm): 14,00
- Průměr (cm): 9,50
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 9007371412785 |
| Výška (mm): | 140 mm |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/781759 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 95 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | Ano |
| Svítivost (lumen): | 670 lumen |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
