Žárovka LED E27/ 7W univerzální bílá 560 lumen, 270° nestmívatelná GLOBO 10670C
LED žárovka designového tvaru klasické žárovky 7W jako ekvivalent 50W běžné žárovce s paticí E27 v opálovém mléčném provedení barvě světla univerzální bílé v energetické třídě A+
technické parametry LED žárovky :
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : opál / matná
- barva světla : univerzální bílá 4000 Kelvin
- životnost : 25.000 hodin
- počet sepnutí : 12.500 x
- svítivost : 560 lumen
- úhel vyzařování světla : 270°
- plná svítivost 100% : do 0,5 sekundy
- nestmívatelná
- energetická třída : A+
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 7kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 55mm x výška s paticí 110mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 9007371349234 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| ekvivalent běžné žárovky: | 50 W |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/783067 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 560 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 270 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
