Žárovka LED E27/11W studená bílá, 1055 lumen, 150° opálová, nestmívatelná GLOBO 10767C
LED žárovka designového tvaru klasické žárovky 11W jako ekvivalent 75W běžné žárovce s paticí E27 v opálovém mléčném provedení barvě světla studené bílé v energetické třídě A+
technické parametry LED žárovky :
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : opál / matná
- barva světla : studená bílá 4000 Kelvin
- životnost : 25.000 hodin
- počet sepnutí : 20.000 x
- svítivost : 1080 lumen
- úhel vyzařování světla : 150°
- plná svítivost 100% : do 0,2 sekundy
- nestmívatelná
- energetická třída : F (dle nových pravidel 2022)
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 11kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 60mm x výška s paticí 115mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 9007371349258 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá studená |
| ekvivalent běžné žárovky: | 75 W |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/714956 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 11 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1055 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 150 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
