Žárovka LED E27/13W teplá bílá, velká baňka, 1200 lumen, 220° opálová GLOBO 10799
LED žárovka designového tvaru GLOBE (velká baňka) 13W jako ekvivalent 83W běžné žárovce s paticí E27 v opálovém provedení barvě světla teplé bílé v energetické třídě
technické parametry LED žárovky :
- příkon : 13W
- napájení : 230V
- patice : E27
- provedení : opál / mléčná
- barva světla : teplá bílá 3000 Kelvin
- životnost : 15.000 hodin
- počet sepnutí : 100.000 x
- svítivost : 1200 lumen
- úhel vyzařování světla : 220°
- plná svítivost 100% : okamžitě
- nestmívatelná
- energetická třída : F
- neobsahuje rtuť
- spotřeba 13kWh/1000 hodin provozu
- vhodná do svítidel se senzorem nebo časovým spínačem
- rozměry : průměr - 95 mm x výška s paticí 136 mm
- výrobce : Globo lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 9007371288533 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 83 W |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/850444 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 13 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 1200 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 220 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 15000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
