Žárovka LED G9/3W teplá bílá, 280 lumen, čirá, nestmívatelná, GLOBO 10676
LED žárovka se závitem G9 o příkonu 3W jako ekvivalent 25W klasické žárovky v čirém provedení v odstínu barvy světla teplá bílá vhodná do designových svítidel
technické parametry LED žárovky se závitem G9 :
- napájení : 230V
- příkon : 3W
- svítivost : 280 lumen
- provedení zdroje : čirá baňka
- barva světla : teplá bílá 3000Kelvin
- životnost : 10.000 hodin provozu
- energetická třída : F
- nestmívatelná
- rozměry : průměr - 17 mm a výška včetně patice - 52 mm
- výrobce : GLOBO lighting
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G9 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 9007371319459 |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá teplá |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/781746 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 3 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 280 lumen |
| Závit-patice (objímka): | G9 |
| Životnost: | 10000 hod. |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
