LED žárovka GLOBO 10160, bílý plast, průměr 7,5 cm. 7W LED zdroj poskytuje 600 lumenů s teplotou světla 3000 Kelvinů, patice GX53.
Parametry:
Použitá patice: GX53
Energetická třída: G
Stmívatelné: NE
Výška (cm): 2,70
Průměr (cm): 7,50
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice G53, GX53 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 9007371395644 |
| Barva: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 27 mm |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Energetická třída: | G |
| EPREL: | lightsources/1114368 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 75 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 600 lumen |
| Závit-patice (objímka): | GX53 |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
