Žárovka LED GU10/ 5W bílá univerzální reflektorová úhel 100° svítivost 350lumen McLED
LED žárovka reflektorová PAR16 spot 5W (ekvivalent 50W), patice GU10, 230V, 4000K - neutrální bílá, světelný tok 350lm, vyzařovací úhel 100°, Ra>80, úspora oproti halogenu 90%, životnost až 20.000h, 100.000 spínacích cyklů, A+, rozměry ø 50 x 57 mm, nestmívatelná
napájení : 230V
výkon světelného zdroje : 5W
krytí : IP20
patice, objímka : GU10
jmenovitý proud : 42 mA
tvar žárovky : reflektorová
vyzařovací úhel : 100°
stmívatelná : Ne
počet spínacích cyklů : 100.000x
náhrada za (W) : 50
teplota chromatičnosti, odstín barvy světla : 4000 Kelvin bílá neutrální
světelný tok : 350 lumen
provedení : sklo opálové
rychlost náběhu na 100% : do 1 sekundy
životnost : 20.000 hodin provozu
index podaní barev : 80-89 (třída 1B)
energetická třída : A+
účiník : 0.52
rozměry :
průměr : 50 mm
výška : 57 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607110983 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | bílá univerzální |
| Energetická třída: | A+ |
| Napětí (V): | 230 V |
| Příkon (W): | 5 W |
| Stmívání: | ne |
| Svítivost (lumen): | 350 lumen |
| Typ zdroje(žárovky): | LED |
| Vyzařovací úhel (°): | 100 ° |
| Životnost: | 20000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
