Žárovka LED GU10/ 6,5W teplá bílá 3000K, svítivost 450lm, stmívatelná, černá, GLOBO 10804DK
LED žárovka, plast průhledný a černý, Ø5cm, V:5,3cm, 1xGU10 LED 6,5W, 230V, 450lm, 3000K, stmívatelná
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice GU10 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 9007371437955 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Plast |
| Barva světla (K): | 3000 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Energetická třída: | G |
| Napětí (V): | 230 V |
| Patice: | GU10 |
| Příkon (W): | 6,5 W |
| Svítivost (lumen): | 450 lumen |
| Výrobní společnost : | GLOBO EASTERN EUROPE, s. r. o. |
|---|---|
| Adresa : | Priemyselný park Géňa 5498, 93401 Levice, Slovakia |
| E-mail : | sekretariat@globo-lighting.sk |
