Žárovka LED s pohybovým PIR senzorem 8,8W, 806lm, neutrální bílá 4000K, Avide ASG27NW-8.8W-PIR
Žárovka LED s pohybovým čidlem, 8,8W, 4000K, 806lm, závit E27, ekvivalent obyčejné žárovky 60W
LED žárovka výkonem 8,8W a svítivostí 806lm (ekvivalent 60W běžné žárovky) s teplotou barvy 4000K (neutrální bílá). Žárovka je vybavena PIR čidlem s detekční vzdáleností 3-6metrů. Po zapnutí zůstane svítit, dokud nezaznamená pohyb, a poté funguje ještě 30 sekund po zastavení pohybu.
Vlastnosti žárovky
- patice: E27
- výkon: 8,8W
- svítivost: 806lm
- barva světla: 4000K (neutrální bílá)
- napětí: 230V
- úhel svícení: 200°
- krytí: IP20
- stmívání: NE
- průměr: 60mm
- výška: 112mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5999097933184 |
| Výška (mm): | 112 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 4000 K |
| Barva světla-odstín: | neutrální bílá |
| ekvivalent běžné žárovky: | 60 W |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/739133 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 60 mm |
| Příkon (W): | 8.8 W |
| Svítivost (lumen): | 806 lumen |
| Vyzařovací úhel (°): | 200 ° |
| Závit-patice (objímka): | E27 |
| Životnost: | 30000 hod. |
| Výrobní společnost : | Avide Lighting |
|---|---|
| E-mail : | info@avidelighting.com |
