Žárovka reflektorová LED, R63 7W 600lm, 2700K teplá bílá, McLED ML-318.004.87.0
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Patice E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595607136471 |
| Krytí (IP): | 20 |
| Barva světla (K): | 2700 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Délka (mm): | 100 mm |
| Energetická třída: | F |
| EPREL: | lightsources/704578 |
| Napětí (V): | 230 V |
| Průměr (mm): | 63 mm |
| Příkon (W): | 7 W |
| Stmívání: | ne |
| Životnost: | 25000 hod. |
| Výrobní společnost : | McLED s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vídeňská 185 252 50 Vestec Česká republika |
