Žárovka vánoční 14-55V 0,3W LED filament čirá závit E10 pro 5-ti i 7-mi ramenný svícen
LED čirá žárovka FILAMENT pro 5-ti i 7-mi ramenný svícen E10 14-55V/0,3W
Náhradní čirá LED filamentová žárovička E10 14-55V 0,3W pro 5-ti i 7-mi ramenný svícen.
POZOR - LED žárovky nelze ve svícnu kombinovat s obyčejnými žárovkami. Při výměně obyčejných žárovek 34V/3W nebo 48V/3W za LED Filament "žárovky" 14-55V je nutné vyměnit všechny žárovky najednou!!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční žárovičky - náhradní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 8594193602810 |
| Barva světla (K): | 2100 K |
| Barva světla-odstín: | teplá bílá |
| Napětí (V): | 14-55 V |
| Příkon (W): | 0,3 W |
| Závit-patice (objímka): | E10 |
| Výrobní společnost : | EXIHAND,spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Újezd u Tišnova 17 Újezd u Tišnova 594 55 |
| E-mail : | info@exihand.cz |
