zásuvka 16A/5pólová 380V,IP44,interiérová pod omítku typ 885-6v PCE bílá
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky designové 16-32A/380V |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.313 kg |
| EAN: | 9003399885068 |
| Barva: | Bílá |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Barva RAL: | 9016 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Identifikační barva: | Červená |
| Izolovaná montáž: | Ne |
| Konstrukce: | Zásuvka pod omítku včetně krabice pod omítku |
| Napájecí zdroj: | CEE 16 A |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Vybavení: | Kryt s popisovacím polem |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
