Zásuvka 32A,5pól 9225-6f nástěnná Combo se zabudovanou zásuvkou 230V/16A "PCE
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32A 5pólů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 9003399094989 |
| Šířka (mm): | 80 mm |
| Hloubka (mm): | 141 mm |
| Výška (mm): | 188 mm |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Druh síťové přípojky: | M25 |
| Manipulace: | Nástěnná montáž |
| Napájení/možnost připojení: | 2 vedení (okružní vedení/k prosmyčkování) |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Počet zásuvek s ochranným kontaktem: | 1 |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Zásuvka CEE - 32 A: | 1x32A5p400V |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
