Zásuvka 3x2,5mm gumová trojnásobná IP44 černá ABL sursum 1473292
Trojitý zásuvkový systém- guma 1473-292
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojky, zásuvky gumové, pryžové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 4011721046525 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Pryž |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Filtr pro odrušení sítě: | Ne |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Počet zásuvek se zemnicím kolíkem: | 3 |
| Proudový chránič: | Ne |
| Přepěťová ochrana: | Ne |
| S víkem: | Ano |
| Vypínač: | Ne |
| Výrobní společnost : | EROCOMM spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dřevčice 141 250 01 Brandýs nad Labem |
| E-mail : | info@erocomm.cz |
