Zásuvka gumová 4-násobná 16A/250V IP44 černá Malpro D.3159M/4
Technické parametry:
Materiál: guma
Počet zásuvek: 4
Jmenovité napětí: 250 V AC
Jmenovitý proud: 16 A
Barva: černá
Připojení: šroubové
Stupeň krytí: IP44
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spojky, zásuvky gumové, pryžové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594050753389 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Pryž |
| Typ povrchu: | Matný |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Krytí (IP): | IP44 |
| Jmenovitý proud (A): | 16 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Množství v balení: | 1 |
| Počet zásuvek se zemnicím kolíkem: | 4 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| Průřez žíly: | 1,5 mm2 |
| S víkem: | Ano |
| S vypínačem: | Ne |
| Transparentní: | Ne |
| Tvar skříně: | Obdélníkové |
| Antibakteriální úprava: | Ne |
| Výrobní společnost : | MALPRO spol. s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lípa 318 763 11 Zlín 11 |
| E-mail : | objednavky@malpro.cz |
