Zásuvka vestavná 16A, 3pólová 230V IP54 šroubová svorka zadní přívod PCE 104-0b
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 16A 3póly, 2póly |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 9003399018824 |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Identifikační barva: | Modrá |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Pro těžké podmínky (podle VDE): | Ano |
| Provedení: | Ochranný kontakt |
| Připojovací technika: | Šroubová svorka |
| Rozměr příruby: | 50x50 mm |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
