Zásuvka vestavná 16A, 3pólová 230V IP57 bezšroubová svorka PCE 108-0b
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zásuvky průmyslové, motorové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.044 kg |
| EAN: | 9003399084140 |
| Materiál: | Plast |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Napětí dle EN 60309-2: | 230 V (50+60 Hz) modrá |
| ? Počet pólů: | 3 |
| Pro těžké podmínky (podle VDE): | Ano |
| Provedení: | Ochranný kontaktní kolík |
| Připojovací technika: | Bezšroubová svorka |
| Rozměr příruby: | 50x50 mm |
| Se sklopným víkem: | Ne |
| Úhel vidlice: | Rovné |
| Velikost proudu IEC: | 16 A |
| Výrobní společnost : | PC Electric GesmbH |
|---|---|
| Adresa : | Diesseits 145 4973 St. Martin im Innkreis, AUSTRIA |
| E-mail : | office@pcelectric.at |
