Zásuvka vestavná 32A, 5pólová 400V IP54 INNOLINQ Quick-Connect bezšroubová svorka Bals 1320021
Technické parametry:
Barva: červená/šedá
Jmenovité napětí: 400 V AC
Jmenovitý proud: 32A
Provedení: vestavné, přímé
Materiál: plast
Počet pólů: 5
Umístění klíče: 6h
Připojení vodičů: bezšroubové
Hmotnost: 310 g
Rozměry: pr. 108 x 105 x 75,5 mm
Stupeň krytí: IP54
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 32A 5pólů |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 4024941379502 |
| Materiál: | Plast |
| Krytí (IP): | IP54 |
| Barva RAL: | 3000 |
| Hodinový úhel: | 6 h |
| Horizontální vzdálenost otvoru: | 60 mm |
| Identifikační barva: | Červená |
| Napětí dle EN 60309-2: | 400 V (50+60 Hz) červená |
| ? Počet pólů: | 5 |
| Provedení: | Rovné |
| Připojovací technika: | Bezšroubová svorka |
| Velikost proudu IEC: | 32 A |
| Vertikální rozměr příruby: | 75 mm |
| Vertikální vzdálenost otvoru: | 60 mm |
| Vojenské provedení: | Ne |
| Výrobní společnost : | Bals Elektrotechnik GmbH & Co. KG |
|---|---|
| Adresa : | Burgweg 22 D - 57399 Albaum Kirchhundem Germany |
| E-mail : | info@bals.com |
