Závěsný šroub M10x250 HangerBolt K2 Systems 2003274
K2 SingleRail Hanger Bolt Climber Set s vláknocementovým těsněním.
Pro upevnění komponentů K2 Systems v dřevěné spodní konstrukci, vhodné pro vlnité vláknocementové střešní krytiny.
Materiál: Nerezová ocel A2/ hliník/ EPDM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstrukce a upevňovací materiál |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 4251786214259 |
| Materiál: | Nerez |
| Povrchová úprava: | Bez povrchové úpravy |
| Délka (mm): | 250 mm |
| Kvalita materiálu: | Nerezová ocel (V2A) |
| Průměr dříku: | 10 mm |
| Rozměr závitu, metrický: | 10 |
| Šroubovací systém: | Šestihran |
| Typ závitu: | Metrický |
| Výrobní společnost : | K2 Systems GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Haldenstraße 1 71272 Renningen-Malmsheim |
| E-mail : | info@k2-systems.com |
