Zemní kanál plastový, šedé tělo / červené víko, 120x100mm (cena za metr) Kopokan
Zemní kanály jsou určeny k mechanické ochraně rozvodů inženýrských sítí uložených v zemi. Svými technickými parametry plně nahrazují dříve používané betonové žlaby. Je možné použití pro dodatečnou ochranu již nainstalovaných zemních inženýrských sítí. Zemní kanály se dodávají včetně barevného víka. Spojení se provádí pomocí spojek a přeložením spoje víkem, čímž se jednotlivé díly propojí. Mez pevnosti v tlaku zkoušena na délce 300 mm. Zemní kanály jsou vyráběny dle ČSN EN 61 386-1 a ČSN EN 61 386-24.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nezařazené - elektromateriál |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8595568905123 |
| Šířka (mm): | 100 mm |
| Výška (mm): | 120 mm |
| Délka (mm): | 2000 mm |
| Výrobní společnost : | KOPOS KOLÍN a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Havlíčkova 432 280 02 Kolín Česká republika |
| E-mail : | kopos@kopos.cz |
