Zvonek bezdrátový BZ 6 bateriový dosah až 120m GONG napájení 2x1,5V
Zvonek bezdrátový BZ 6/dosah až 120m;
Bezdrátový bateriový zvonek BZ6
Nový design, zajímavé parametry. Bateriový bezdrátový zvonek BZ6 je napájen dvěmi tužkovými alkalickými bateriemi (2x1,5V, R6/AA) s životností cca 3 měsíce. Přijímač je v elegantní krabičce s jednoduchou montáží - zavěšením.
| TECHNICKÉ PARAMETRY | |
|---|---|
| Příjimač | |
| Napájení | 3 x 1,5 V alkal. R6/AA |
| Spotřeba | < 300 uA |
| Dosah | 120 m |
| Citlivost | < 86 dB |
| Pracovní teplota | -10°C až +35°C |
| Vysílač | |
| Napájení | 12 V alkal. L1028, 23 A |
| Vf výkon& | < 200 uW |
| Digitální k&ódování | 64 |
| Frekvence | 433,92 MHz |
| Stupeň krytí | IP 65 |
| Životnost baterie | 1,5 roku |
| Pracovní teplota | -10°C až +50°C |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zvonky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8594012220744 |
| Výrobní společnost : | ELEKTROBOCK MTF s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Blanenská 1763/30 Kuřim 664 34 |
| E-mail : | elbock@elbock.cz |
