K propojení systémů DALI a free@home.
Výstup DALI pro max. 16 účastníků (součástí výstupu je i DALI napájecí zdroj).
K dispozici celá řada poruchových a chybových hlášení.
Možnost manuálního ovládání.
LED signalizace stavu.
Jmenovité napětí: 110 - 230 V AC (+10 % / –10 %)
Napětí sběrnice: 24 V DC
Stupeň krytí: IP 20
Pracovní teplota: –5 °C až +45 °C
Rozměry: (v × š × h): 90 x 70 x 64 mm
Šířka: 4-moduly
Doplňkové parametry
| Kategorie: | ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.133 kg |
| EAN: | 4016779067409 |
| Šířka (mm): | 70 mm |
| Hloubka (mm): | 64 mm |
| Výška (mm): | 90 mm |
| Krytí (IP): | 20 |
| Jmenovité napětí (V): | 110-230 V |
| Napětí (V): | 24 V |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
