Vypínač zárubňový č.6 (1) šroubové svorky 3555-06428 bílá ABB
Zárubňový vypínač řazení č.6 (1) pro ovládání svítidel v bílé barvě od výrobce ABB
Schodišťový zárubňový vypínač ABB 3555-06428
Řazení : č.6 (1)
Kontakty : 10A
Napětí : 230V
Typové označení : 3555-06428
Výrobce : ABB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Z-ostatní sortiment |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595017207242 |
| Barva: | Bílá |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Montážní hloubka (mm): | 38,5 |
| Montážní tloušťka stěny: | 1 mm |
| Počet ovládacích prvků: | 1 |
| ? Počet pólů: | 1pólové |
| Potisk/značení: | Bez potisku |
| Provedení: | Přepínač |
| S krycí hranou: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
