ABB 3559-A01345 spínač ř.1, jednopólový, bezšroubové svorky, přístroj vypínače do sestavy
Strojek vypínače řazení č.1 jednopólový, bezšroubové svorky, pro přístroje ABB
Mechanismus spínače řazení č.1 patří mezi základní součásti určené pro většinu populárních sérií domácích zařízení ABB. Tento jednopólový spínač je vhodný pro situace, kdy je potřeba ovládat jedno zařízení z jednoho místa. Vyznačuje se jednoduchou instalací a malou hloubkou zabudování.
Parametry mechanismu vypínače č.1 3559-A01345 od ABB:
Tento vypínač od ABB je určený k montáži do montážní krabice. Montáž je usnadněna díky použití bezšroubových svorek. Je kompatibilní s designovými sériemi vypínačů od ABB, včetně modelů Tango, Zoni, Levit, Levit M, Swing a Swing L, Neo a Neo Tech, Time a Time Arbo, Element a Future Linear.
Mechanismus vypínače č.1 od ABB lze také osadit doutnavkami od stejného výrobce.
Fungování vypínače č.1
Vypínač č. 1 je navržen pro maximálně jednoduché zapojení s jedním vstupem a jedním výstupem, bez složitých prvků. Tento typ vypínače se obvykle používá v prostorách, kde je potřeba ovládat jeden nebo více přístrojů z jednoho centrálního místa. Vypínač umožňuje snadné zapnutí a vypnutí připojených zařízení jediným stiskem.
Technické specifikace ABB mechanismu vypínače č.1:
Mechanismus tohoto vypínače je navržen pro práci s jmenovitým proudem 10 A a napětím 230 V AC. Pro instalaci je vhodná např. elektroinstalační krabice typu KU68. K připojení vodičů s průřezem od 1,5 do 2,5 mm, které jsou pevné, jsou určeny bezšroubové svorky.
Při instalaci je nutné dodržet pokyny od výrobce a zajištění, že osoba provádějící montáž je k tomu kvalifikována. Je doporučeno nechat instalaci na kvalifikovaném technikovi s odpovídajícím oprávněním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strojky spínačů pro designy ABB |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595017245602 |
| Řazení: | č.1 |
| Šířka (mm): | 71 mm |
| Hloubka (mm): | 27 mm |
| Výška (mm): | 71 mm |
| Povrchová úprava: | Bez ošetření |
| Bezhalogenové: | Ne |
| Antibakteriální ošetření: | Ne |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Montáž do stěny |
| Druh připojení: | Bezšroubová svorka |
| Druh upevnění: | Šroubová montáž |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Minimální hloubka instalační krabice (mm): | 17 |
| Montážní hloubka (mm): | 17 |
| Ovládání: | Kolébka/tlačítko |
| Počet klapek: | 1 |
| Spínací proud zářivek (AX): | 10 |
| Tlačítkový spínač: | Ne |
| Zapojení: | Spínač č.1 - jednopólový spínač |
| Výrobní společnost : | ABB s.r.o. Jablonec |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1561/4a, Michle, 140 00 Praha 4 |
| E-mail : | contact.center@cz.abb.com |
