Akumulační kamna SHF 2000 2kW dynamická s elektronickým regulátorem Stiebel Eltron 200175
Akumulační kamna Stiebel-Eltron SHF, výkon 2kW v bílé barvě s prostorovým termostatem a regulací nabíjení
Akumulační kamna dynamická 2kW typ SHF 2000 samostatně stojící od výrobce Stiebel Eltron v barvě alpská bílá
- napájení : třífázové 3/N/PE 400 V, u tohoto typu je možnost připojení 1/N/PE 230 V (při použití tohoto připojení dbejte na hodnotu jističe a stav elektroinstalace, je třeba úprava při zapojení - zapojení svěřte odborné elektromontážní firmě)
- příkon : 2 kW
- barva : alpská bílá
- typ : SHF 2000
- akumulační kamna s vysokým topným výkonem
- tepelná izolace „thermosolid“ s osvědčenými tepelně izolačními deskami Vermiculit a Microtherm
- akumulační vyzdívka s extrémně vysokou akumulační schopností (Feolit)
- sériově vestavěný elektronický regulátor nabíjení a elektronický ovládací díl s displejem
- vestavěná trubková topná tělesa z vysoce odolné nerezové oceli s konektorovými přípojkami
- instalace přímo na podlahu nebo nad podlahu na konzoly Vario (zvláštní příslušenství, není součástí dodávky)
- distanční mřížka zajišťující minimální vzdálenost od stěny
- vestavěný regulátor : splňuje podmínky ErP nařízení EU 2015/1188 – ekodesign
- nový moderní design
- pod akumulační kamna není třeba podložka na podlahové krytiny
- vestavěný elektronický prostorový termostat :
ovládací díl s dobře čitelným osvětleným displejem
jednoduchá obsluha a programování
komfortní přídavné funkce jako týdenní programování a rozpoznání otevřeného okna
samočinné ovládání : výpočet doby předehřívání v režimu časovače je automatický
- univerzální elektronický regulátor nabíjení
- indikace provozního a poruchového stavu (LED diodami) na regulátoru nabíjení
- možnost redukce připojeného výkonu
- volitelný stupeň nabití kamen 100/90/80/70 %
- nehlučný tangenciální ventilátor
- sériově dodáváno s protiprachovým sítkem
- zvýšená bezpečnost díky bezpečnostnímu regulátoru teploty bez funkce automatického resetu
- pouze jeden druh cihel vyzdívky (2 cihly/balení)
- vyzdívka je dodávána samostatně a je součástí dodávky kamen
Rozměry :
výška : 650 mm
šířka : 605 mm
hloubka : 275 mm včetně 30 mm distanční mřížky od stěny
Technické informace :
- jmenovitý proud : 2,9 Ampér
- jištění : 10 Ampér
- jmenovité nabití : 16 kWh
- maximální nabití : 17 kWh
- provozní hlučnost : 30 dB
- počet sad vyzdívky : 6
- hmotnost (s vyzdívkou) : 118 kg
- hmotnost kamen bez cihel : 32 kg
akumulační cihly jsou dodávány mimo kamna pro snadnější manipulaci
Objednací číslo : 200175
Typ : SHF 2000
Výrobce : Stiebel Eltron Německo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulační kamna SHF dynamická od Stiebel-Eltron |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 118 kg |
| EAN: | 4017212001752 |
| Barva: | Bílá |
| Šířka (mm): | 605 mm |
| Hloubka (mm): | 275 mm |
| Výška (mm): | 650 mm |
| Model: | Standardní akumulační kamna |
| Příkon (W): | 2000 W |
| Indikátor poruchy: | Ano |
| Počet volitelných stupňů výkonu: | 4 |
| Připojitelný k DC řídicímu systému: | Ano |
| Připojovací napětí: | 400 V |
| S elektronickým regulátorem nabíjení: | Ano |
| S předmontovaným topným tělesem: | Ano |
| S přídavným topením: | Ne |
| S regulátorem teploty: | Ano |
| S tepelným relé: | Ne |
| Síto na odlétávající částice v zóně sání vzduchu: | Ano |
| Statické vybíjení: | Ano |
| Volitelný systém řízení AC: | Ano |
| Výrobní společnost : | STIEBEL ELTRON spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Dopraváků 749/3 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry |
| E-mail : | technik@stiebel-eltron.cz |
