Hliníková prázdná skříň potažená práškovou barvou, stříbřitošedá RAL 7001
AL 1308-6
125 x 80 x 57 mm
AL 1308-6
125 x 80 x 57 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | skříně a krabice pro průmysl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4013902120055 |
| Barva: | Šedá |
| Krytí (IP): | IP66 |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 125 mm |
| Hloubka: | 57 mm |
| Výška: | 80 mm |
| Povrchová úprava: | S práškovým nástřikem |
| Pevnost v rázu: | IK09 |
| S montážní deskou: | Ne |
| Barva RAL: | 7001 |
| Kvalita materiálu: | Ostatní |
| Montážní deska s nastavením hloubky: | Ne |
| Počet zámků: | 0 |
| Průhledný kryt: | Ne |
| Rohový model: | Ne |
| S dveřmi na zadní straně: | Ne |
| S krytem: | Ano |
| S prosklenými dveřmi: | Ne |
| S větracími dveřmi: | Ne |
| Technický popis zboží: | Aluminium skříň |
| Vestavná montáž: | Ne |
| Vhodné pro metrickou montáž: | Ne |
| Vhodné pro venkovní instalaci: | Ano |
| Volně stojící: | Ne |
| Meziupevnění: | Ne |
| Počet dveří: | 0 |
| Počet otvorů pro konektory: | 0 |
| Polové uchycení: | Ano |
| Předlisování: | Ne |
| Se dveřmi: | Ne |
| Sedlová střecha: | Ne |
| Spojitelné: | Ne |
| Stojatý nástěnný model: | Ne |
| Tepelné ztráty (Delta T = 20 K) dle IEC/TR 60890: | 3.3 W |
| Verze EMC: | Ne |
| Vhodné pro montáž na zeď: | Ano |
| Výrobní společnost : | SPELSBERG spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Věštínská 1611/19 15000 Praha 5 - Radotín Czech Republic |
| E-mail : | info@spelsberg.cz |
