Asfora-EPH1300323 Žaluziový ovládač, krémová schneider
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Spínače Asfora |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.078 kg |
| EAN: | 3606480525568 |
| Barva: | Ostatní |
| Materiál: | Plast |
| Typ povrchu: | Lesklý |
| Bezhalogenové: | Ano |
| Krytí (IP): | IP20 |
| ? Způsob montáže: | Instalace pod omítku |
| Barva RAL: | 1013 |
| Designová řada: | Asfora |
| Druh ovládání: | Kolébka |
| Druh připojení: | Šroubová svorka |
| Druh upevnění: | Upevnění příchytkou/šroubem |
| Jmenovitý proud (A): | 10 A |
| Jmenovité napětí (V): | 250 V |
| Kvalita materiálu: | Termoplast |
| Minimální hloubka vestavné instalační krabice: | 40 mm |
| Množství v balení: | 1 |
| Montáž: | Základní prvek s kompletním krytem |
| ? Počet pólů: | 1 |
| Počet tlačítek: | 2 |
| Povrchová ochrana: | Bez ošetření |
| S elektronickou obsluhou: | Ano |
| Textové pole/popisovací plocha: | Ano |
| Transparentní: | Ne |
| Výrobní společnost : | Schneider Electric CZ, s.r.o |
|---|---|
| Adresa : | U Trezorky 921/2 Praha 158 00 |
| E-mail : | podpora@se.com |
