Automat schodišťový 1-7minut ELPA 8 THEBEN 0080002
Elektromechanický schodišťový časový spínač ELPA 8. Způsob připojení 3/4 vodiče, rozsah nastavení 1-7 min, proud pro tlačítkové spínače - max 50 mA, nulový příkon v pohotovostním režimu. Snadné nastavení času, a přímé čtení z doby zpoždění na absolutním měřítku. Přesná mechanika a proto přesný spínací čas. Velmi vysoká odolnost proti rušení. Pro kompaktní zářivky: 9 x 7 W, 6 x 11 W, 5 x 15 W, 5 x 20 W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Z-ostatní výrobci |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.071 kg |
| EAN: | 4003468010068 |
| Jmenovité napětí (V): | 230V |
| Použití: | schodišťový spínač |
| Spínaná zátěž (W): | 2300 W |
| Výrobní společnost : | THEBEN AG |
|---|---|
| Adresa : | Hohenbergstraße 32 72401 Haigerloch |
| E-mail : | info@theben.de |
