Baterie GP 27A
12 V - 20 mAh, průměr 7,7 x 28 mm, kovový obal, prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr, cena za 1 kus
technické údaje:
12 V - 20 mAh
průměr 7,7 x 28 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00605 kg
technické údaje:
12 V - 20 mAh
průměr 7,7 x 28 mm
kovový obal
prodejní obal: 1 x 5 ks, blistr
cena za 1 kus
hmotnost: 0,00605 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické-speciální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199011504 |
| Provozní teplota: | 0 - 45 °C |
| Jmenovité napětí (V): | 12 V |
| Kapacita: | 20 mAh |
| Množství v balení: | 5 |
| Označení velikosti: | Ostatní |
| Počet článků: | 5 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 8 mm |
| Řada: | High Voltage |
| Výška včetně pólů: | 28,2 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
