Baterie HR14 3000mAh nabíjecí NiMH/1,2V ReCyko C malý monočlánek GP (balení 2ks) EMOS B2533
Nabíjecí baterie s kapacitou 3000mAh R14 malý monočlánek NiMH/1,2V v balení 2ks (cena za kus)
EMOS Nabíjecí baterie GP ReCyko 3000 C (HR14)
Chemické složení: NiMH
Hmotnost: 60 g
Kapacita: 3 000 mAh
Řada: ReCyko
Možnost nabíjení: ano
Napětí: 1,2 V
Počet nabíjecích cyklů: více než 1 000
Prodejní obal: 2 ks, papírová krabička (cena za 1ks)
Provozní teplota: -20 °C až +50 °C
Rozměr: 26,2 × 50,0 mm
Typ: HR14 (malé mono, C)
Velikost baterie: C
Značka: GP
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4891199212697 |
| Délka (mm): | 50 mm |
| Jiné označení: | C |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | HR14 |
| Označení velikosti: | Velké mono D |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 26 mm |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
