Baterie HR20 3000mAh nabíjecí NiMH/1,2V D velký monočlánek GP (balení 2ks) EMOS B2543
Nabíjecí baterie s kapacitou 3000mAh R20 velký monočlánek NiMH/1,2V v balení 2ks
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 4891199212703 |
| Délka (mm): | 61,5 mm |
| Jiné označení: | D |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 3000 mAh |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | HR20 |
| Označení velikosti: | Velké mono D |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 34 mm |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
