Baterie HR6 2000mAh nabíjecí NiMH ReCyko Pro Photo Flash AA tužka (balení 4ks) EMOS B2629
Nabíjecí baterie ReCyko Pro Photo Flash s kapacitou 2000mAh HR6 AA tužková NiMH/1,2V v balení 4ks
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 4891199212765 |
| Délka (mm): | 50,5 mm |
| Jiné označení: | AA |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 2000 mAh |
| Množství v balení: | 4 |
| Označení IEC: | HR6 |
| Označení velikosti: | AA |
| Počet článků: | 4 |
| Provedení: | NiMH |
| Průměr (mm): | 15 mm |
| Teplota okolního prostředí: | -20 - 50 °C |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
