Baterie LR14 alkalické malé mono (C) ULTRA PLUS C (balení 2ks) EMOS B03312
Technické parametry:
Napětí: 1,5 V DC
Technologie: ULTRA PLUS alkalická
Nabíjecí: ne
Velikost: C / LR14 / 14A
Vývody: bez vývodů
Rozměry: 26,2 × 50 mm
Hmotnost: 74 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.074 kg |
| EAN: | 4891199217654 |
| Šířka (mm): | 26,2 mm |
| Provozní teplota: | -18 - 50 °C |
| Délka (mm): | 50 mm |
| Jiné označení: | C/AM 2 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | LR 14 |
| Označení velikosti: | Malé mono C |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 26 mm |
| Řada: | Ultra Plus Alkaline |
| Výška včetně pólů: | 50 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
