Baterie HR6 600mAh nabíjecí pro solární svítidla NiMH/1,2V AA tužková RAVER (balení 2ks) EMOS B7426
Nabíjecí baterie RAVER SOLAR pro solární svítidla s kapacitou 600mAh R6 AA tužková NiMH/1,2V v balení 2ks, cena za kus
Nabíjecí baterie RAVER SOLAR pro solární svítidla typu R6 tužková s kapacitou 600mAh a napětím 1,2V
Napětí : 1,2V
Typ : tužková R6, AA
Kapacita : 600 mAh
Počet nabíjecích cyklů : až 500x
Rozměr : 14,5 x 50,5 mm
Prodejní obal : 2ks blistr
Cena je uvedena za 1ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dobíjecí akumulátory NiMH |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.019 kg |
| EAN: | 8592920007839 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,2 V |
| Kapacita: | 600 mAh |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | HR6 |
| Označení velikosti: | AA |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | NiMH |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
