Baterie LR03 alkalická (AAA) mikrotužková ULTRA PLUS (balení 4ks) EMOS B03114
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| EAN: | 4891199203985 |
| Šířka (mm): | 10,5 mm |
| Provozní teplota: | -20 - 54 °C |
| Délka (mm): | 44,5 mm |
| Jiné označení: | AAA/AM 4 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 4 |
| Označení IEC: | LR 03 |
| Označení velikosti: | AAA |
| Počet článků: | 4 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 11 mm |
| Řada: | Ultra Plus Alkaline |
| Výška včetně pólů: | 44,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
