Baterie LR03 alkalická (AAA) mikrotužková ULTRA PLUS (balení 2ks) EMOS B03112
Technické parametry:
Napětí: 1,5 V DC
Velikost: AAA( mikrotužka )
Provedení: LR03 ULTRA PLUS alkalická
Nabíjecí: ne
Rozměry: 10,5 x 50,5 mm
Hmotnost: 13 g
Vývody: ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4891199218163 |
| Šířka (mm): | 10,5 mm |
| Provozní teplota: | -20 - 54 °C |
| Délka (mm): | 44,5 mm |
| Jiné označení: | AAA/AM 4 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | LR 03 |
| Označení velikosti: | AAA |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 11 mm |
| Řada: | Ultra Plus Alkaline |
| Výška včetně pólů: | 44,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
