Baterie LR20 alkalické velké mono (D) SUPER (balení 2ks) EMOS B01412
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| EAN: | 4891199220142 |
| Šířka (mm): | 34,2 mm |
| Délka (mm): | 61,5 mm |
| Jiné označení: | D/AM 1 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | LR 20 |
| Označení velikosti: | Velké mono D |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 34 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
