Baterie LR20 alkalické velké mono (D) ULTRA D (balení 2ks) EMOS B02412
Technické parametry:
Napětí: 1,5 V DC
Technologie: ULTRA alkalická
Nabíjecí: ne
Velikost: D / LR20
Vývody: bez vývodů
Rozměry: 34,2 × 61,5 mm
Hmotnost: 102 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Baterie alkalické, ultra alkalické |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.102 kg |
| EAN: | 4891199220166 |
| Šířka (mm): | 34,2 mm |
| Provozní teplota: | -18 - 50 °C |
| Délka (mm): | 61,5 mm |
| Jiné označení: | D/AM 1 |
| Jmenovité napětí (V): | 1,5 V |
| Množství v balení: | 2 |
| Označení IEC: | LR 20 |
| Označení velikosti: | Velké mono D |
| Počet článků: | 2 |
| Provedení: | Alkalicko-manganové |
| Průměr (mm): | 34 mm |
| Řada: | Ultra Alkaline |
| Výška včetně pólů: | 61,5 mm |
| Výrobní společnost : | EMOS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Lipnická 2844 Přerov I – Město 750 02 Přerov |
| E-mail : | podpora@emos.cz |
