Blok pro rozdělení fází UVB 100 N, 1pól., 101A, 1000V, modrý, na DIN 1003165 eleman
Blok pro rozdělení fází UVB 100 N, 1pólový, jmenovitý proud 101A, jmenovité napětí 1000V, barva modrá, montáž na DIN lištu, krytí IP20, vstup 2x25mm2, výstup 6x10mm2, řaditelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.104 kg |
| EAN: | 4051589800112 |
| Šířka (mm): | 30,2 mm |
| Hloubka (mm): | 55,4 mm |
| Výška (mm): | 49 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 101 A |
| Max. připojovací průřez: | 25 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 2 |
| Počet výstupů: | 6 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
