Blok pro rozdělení fází UVB 200 N, 1pól., 200A, AL/CU, 1000V, modrý, na DIN 1003208 eleman
Blok pro rozdělení fází UVB 200 N, 1pólový, jmenovitý proud Cu 200A, Al 185A, jmenovité napětí 1000V AC / 1500V DC, barva modrá, montáž na DIN lištu, krytí IP20, vstup 1x70mm2, výstup 1x35mm2, 6x16mm2.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svorkovnice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 4051589003131 |
| Šířka (mm): | 38,5 mm |
| Hloubka (mm): | 69,75 mm |
| Výška (mm): | 63 mm |
| ? Způsob montáže: | lišta DIN |
| Jmenovitý proud (A): | 200 A |
| Max. připojovací průřez: | 70 mm2 |
| Počet pólů (celkem): | 1 |
| Počet vstupů: | 1 |
| Počet výstupů: | 7 |
| Typ připojení: | šroubové |
| Vhodné pro lanové vodiče: | ano |
| Vhodné pro pevné vodiče: | ano |
| Výrobní společnost : | ELEMAN spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Olomoucká 107 796 01 Prostějov |
| E-mail : | info@eleman.cz |
