Časové relé multifunkční 7-funkcí 1CO VE10 E1ZM10 24-240VAC/DC TELE Haase 110200A
Základní časové relé s kompletním souborem nejpoužívanějších časových funkcí TELE Haase 110200A
Časové relé E1ZM10 24 – 240 V AC/DC
Základní časové relé s kompletním souborem nejpoužívanějších časových funkcí
- 7 časových funkcí
- Zpožděné a impulsní průběhy
- 1 přepínací kontakt
- 7 časových rozsahů
TECHNICKÉ INFO
- časové rozsahy 50 ms – 100 hodin
- 1 přepínací kontakt 8A / 250 V AC
- zatížitelný řídicí kontakt
- optická indikace
- UNI napájecí napětí 24 – 240 V AC/DC
- modulární provedení na lištu DIN
Doplňkové parametry
| Kategorie: | časová |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.066 kg |
| EAN: | 9008662010062 |
| Šířka (mm): | 17,5 mm |
| Hloubka (mm): | 65 mm |
| Výška (mm): | 87 mm |
| Typ el. připojení: | Šroubové připojení |
| Druh napětí pro ovládání: | AC/DC |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 50 Hz: | 24 - 240 |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us AC 60 Hz: | 24 - 240 |
| Jmenovité řídicí napájecí napětí Us DC: | 24 - 240 |
| Časový rozsah: | 0,05 - 360000 s |
| Funkce blikání začínající impulzem, pevně nastavený čas: | Ne |
| Funkce blikání začínající impulzem, variabilní: | Ne |
| Funkce blikání začínající pauzou, pevně nastavený čas: | Ano |
| Funkce blikání začínající pauzou, variabilní: | Ne |
| Funkce hvězda/trojúhelník: | Ne |
| Funkce tvarování impulzu: | Ne |
| Funkce vypínání sestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zapnutí vzestupnou hranou: | Ano |
| Funkce zpožděné reakce: | Ano |
| Funkce zpoždění odtahu: | Ano |
| K nasazení na stykač: | Ne |
| Možnost dálkového ovládání: | Ano |
| Počet výstupů, se zpožděním, přepínač: | 1 |
| S polovodičovým výstupem: | Ne |
| Se zásuvnou paticí: | Ne |
| Vhodné pouze pro dálkové ovládání: | Ne |
| Výstupy, přepínatelné se zpožděním/bez zpoždění: | Ne |
Rakouský výrobce TELE Haase, jehož produkty jsou na první pohled nezaměnitelné díky charakteristické zelené barvě, se od počátku své existence zaměřuje na vývoj a produkci komponentů určených pro automatizaci – zejména časových a monitorovacích relé. Veškerá činnost společnosti vychází z požadavků zákazníků, jimž nabízí bohatý výběr časových funkcí a sledování elektrických i neelektrických veličin v širokém spektru hodnot. Produktovou řadu doplňují pomocná relé tvořící ucelený celek.
Dlouholeté zkušenosti, soustavné investice do výzkumu, odborné znalosti, precizní zpracování a moderní technologie jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivého provozu všech výrobků. Právě tyto vlastnosti jsou důvodem, proč jsme v B&B elektro rádi, že produkty TELE Haase můžeme zařadit do naší nabídky a nabídnout je tak našim zákazníkům.
Filozofie firmy nestojí na rychlých inovacích ani na povrchních změnách, které by zákazníky zbytečně nutily pořizovat nová zařízení. Relé značky TELE Haase jsou konstruována s výhledem minimální životnosti 10 let.
| Výrobní společnost : | TELE Haase Steuergeräte GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Vorarlberger Allee 38 (Zufahrt von: Slamastraße 37) 1230 Wien Österreich |
| E-mail : | info@tele-haase.at |
